Zvaniet:

+371 25909521

Auto elektronikas remonts

Kvalitatīvs un izdevīgs

Ātrs auto un moto elektronikas remonts

Pateicoties mūsu ilggadējai darbībai, esam uzkrājuši ievērojamu pieredzi automašīnu vadības bloku remontā un adaptācijā. Mēs specializējamies šādu komponentu remontā un uzlabošanā: imobilaizeri, elektroniskās aizdedzes slēdzenes, stūres rata bloķētāji, instrumentu paneļi, motora vadības bloki, kā arī SRS un AirBag moduļi.

Mūsu ekspertīze ietver šādus pakalpojumus:

  • BMW EWS, CAS, FEM, BDC, ECU, ELV, FRM sistēmu remonts un adaptācija: Mēs piedāvājam visaptverošu servisu, kas ietver gan remontdarbus, gan nepieciešamo adaptāciju pēc remonta.
  • Mercedes ECU, EZS, ESL, EIS, AAM, EAM remonts un adaptācija: Mūsu speciālisti rūpīgi pievēršas katra modeļa specifikām, lai nodrošinātu kvalitatīvu un ilgtspējīgu remontu.
  • ECU klonēšana un adaptācija: Mēs piedāvājam ECU klonēšanas pakalpojumus, kas ir būtiski auto remontdarbiem un modificēšanai, nodrošinot, ka klonētais bloks pilnībā atbilst oriģinālajam.
  • AirBag un SRS bloku remonts un atjaunošana pēc avārijas: Avārijas rezultātā bojātie drošības moduļi tiek atjaunoti, lai atbilstu drošības prasībām.
  • Imobilaizera atslēgšana (Immo Off): Šis pakalpojums ļauj deaktivēt imobilaizeri, kas ir īpaši noderīgi, ja oriģinālā atslēga ir zaudēta vai bojāta.

Kāpēc izvēlēties mūs? Mūsu pieeja ir balstīta uz augstākajiem standartiem, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un metodes. Mēs garantējam, ka katrs remonts vai adaptācija tiek veikta ar maksimālu precizitāti un atbilstību ražotāja specifikācijām, nodrošinot jūsu transportlīdzekļa drošu un efektīvu darbību pēc remonta.

Ja meklējat uzticamu partneri savas automašīnas elektronisko sistēmu uzlabošanai un uzturēšanai, sazinieties ar mums jau šodien, lai iegūtu profesionālu konsultāciju un pakalpojumu.

Akcija

Atlaide elektronikas remontam 10%

Piesakieties jau šodien

Atsauksmes

Ko par mums saka klienti

error: Content is protected !!